Movies
Ratings
287
The SwitchRated ★ 3.0
The Truth About LoveRated ★ 4.0
ElizabethtownRated ★ 3.5
The Sisterhood of the Traveling Pants 2Rated ★ 4.5
Did You Hear About the Morgans?Rated ★ 3.5
Valentine's DayRated ★ 3.0
Love and Other DisastersRated ★ 3.0
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 3.5
Pitch PerfectRated ★ 3.0
I Don't Know How She Does ItRated ★ 3.5
WimbledonRated ★ 4.0
Marley & MeRated ★ 3.0
It's a Boy Girl ThingRated ★ 3.0
Jenny, JunoRated ★ 2.0
Don JonRated ★ 1.0
Bride WarsRated ★ 3.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.0
Just FriendsRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0