Series
Ratings
48
The WireRated ★ 4.5
The WireRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.0
A Sister's All You NeedRated ★ 3.0
Gunslinger GirlRated ★ 3.5- Magical Girl Raising ProjectRated ★ 2.5
Girlish NumberRated ★ 3.0- Black BulletRated ★ 3.5
School-Live!Rated ★ 2.5
Blend SRated ★ 3.0
Eromanga SenseiRated ★ 3.0- Interviews with Monster GirlsRated ★ 3.5
- The Lost RoomRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
Goblin SlayerRated ★ 3.0
Rokka: Braves of the Six FlowersRated ★ 3.5