Series
Ratings
143- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.5
Noble, My LoveRated ★ 3.5
LastRated ★ 4.5
Midnight Horror StoryRated ★ 4.5
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.5
Twinkle TwinkleRated ★ 3.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 5.0
LiveRated ★ 5.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 5.0
My Little TelevisionRated ★ 5.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Big ThingRated ★ 4.0- Toy Soldiers 2Rated ★ 4.5
Queen of AmbitionRated ★ 4.5
Squad 38Rated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 4.0