Movies
Ratings
455
The Tree of LifeRated ★ 4.0
Mr. VampireRated ★ 4.0
Wrong Turn 3: Left for DeadRated ★ 4.0
Child's Play 3Rated ★ 4.0- Bride of ChuckyRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 5.0
Whispering CorridorsRated ★ 2.0
Wrong Turn 2: Dead EndRated ★ 5.0
The UninvitedRated ★ 4.0
Eight Legged FreaksRated ★ 5.0
Child's Play 2Rated ★ 4.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 4.0
Wrong TurnRated ★ 5.0
RinguRated ★ 3.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.0
AnacondaRated ★ 5.0
Let Me InRated ★ 4.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 4.0
House of WaxRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0