Titles you rated
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
VivariumRated ★ 3.0
The FriendsRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
I Am LoveRated ★ 3.0
The Taste of ThingsRated ★ 3.5
HancockRated ★ 2.0
The IncrediblesRated ★ 2.5
Before I FallRated ★ 3.5