Movies
Ratings
219
Gone GirlRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
ClickRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Seven PsychopathsRated ★ 3.0
ArgoRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.0
CommitmentRated ★ 4.0
R2B: Return to BaseRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 3.0