Titles you rated
Penguins of MadagascarRated ★ 4.5
UsRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.5
RushRated ★ 3.5
Our PresidentRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
SullyRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0