Series
Ratings
16
High KickRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0