Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
RevenantRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Goodbye EarthRated ★ 1.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
The BequeathedRated ★ 2.0
ERASEDRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Files of Young Kindaichi Season 5Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
The Book of Boba FettRated ★ 3.5
Shinhannin FlagRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 5.0