Movies
Ratings
1099
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Cape FearRated ★ 3.5
Kraven the HunterRated ★ 2.0
The RuinsRated ★ 2.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
The BayouRated ★ 1.5
A Normal FamilyRated ★ 2.5
The Day a Pig Fell into the WellRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
MidnightRated ★ 1.0
AkiraRated ★ 3.5
Legends of the FallRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
EntrapmentRated ★ 3.0
NapoleonRated ★ 3.5
Gladiator IIRated ★ 3.0