Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The First OmenRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Shin Dimension! Crayon Shin-chan: Supernatural Power Great Decisive Battle ~Fly Hand-rolled Sushi~Rated ★ 4.0
Don't Buy the SellerRated ★ 2.0
Kill BoksoonRated ★ 2.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
SleepRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
MEGANRated ★ 2.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0- HeroRated ★ 3.5