Titles you rated
Extreme JobRated ★ 1.5
ParasiteRated ★ 0.5- Love ResetRated ★ 4.5
The FlashRated ★ 4.0
The End of the StormRated ★ 4.5
Alice in EarnestlandRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 3.5
Born To SingRated ★ 2.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.0
The Legend of 1900Rated ★ 0.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0
MustangRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 4.0