Movies
Ratings
586
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Olympus Has FallenRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.5
ExitRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 3.5
Men in Black InternationalRated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
MoneyRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Lord of WarRated ★ 3.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.0
Feng ShuiRated ★ 3.5