Titles you rated
Last Samurai StandingRated ★ 3.5
Bokutachi wa Mada Sono Hoshi no Kousoku wo ShiranaiRated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.5
Strangers From HellRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.0- Good BoyRated ★ 3.5
NewtopiaRated ★ 3.0
Glass HeartRated ★ 3.5
Takopii's Original SinRated ★ 3.5- ItRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Warau SalesmanRated ★ 3.0- Don’t Care for an Old Man’s Underwear! SPRated ★ 4.0
WomanRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0