Titles you rated
Freeter, Ie o KauRated ★ 4.0
Lieutenant Ninzaburo FuruhataRated ★ 4.0
HERORated ★ 4.0
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 3.0
Kisarazu Cat's EyeRated ★ 4.0
Perfect WomanRated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
GalileoRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0- Osama no RestaurantRated ★ 4.0
Into the White NightRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Toradora!Rated ★ 4.0- K-ON!Rated ★ 3.0
- Fullmetal AlchemistRated ★ 3.0
- Daily Lives of High School BoysRated ★ 3.0
Dragon Ball GTRated ★ 1.0
Dragon Ball ZRated ★ 2.0- FINAL FANTASY VIIRated ★ 3.0