Movies
Ratings
168
RRRRated ★ 4.0
West Side StoryRated ★ 4.0
BombshellRated ★ 3.5
The ProfessorRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
The Two PopesRated ★ 3.5
The PromRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 3.5
Good bye, Lenin!Rated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.0
Listen to the UniverseRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0