Series
Ratings
31
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 3.5
Caution, Hazardous WifeRated ★ 3.0
We're Millennials. Got a problem?Rated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
QuartetRated ★ 4.0
Into the White NightRated ★ 4.5
Please Love The Useless MeRated ★ 3.0
Operation LoveRated ★ 4.0
Tsubasa ChronicleRated ★ 4.0
PenguindrumRated ★ 3.0
Toradora!Rated ★ 4.0
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 3.5
My Love Story!!Rated ★ 4.0- My Boss, My HeroRated ★ 4.5
Arakawa Under The BridgeRated ★ 4.0
ChihayafuruRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.5
- Death NoteRated ★ 3.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.5