Series
Ratings
40
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 4.0
Made In AbyssRated ★ 5.0
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 4.5
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 4.5
Wet Hot American Summer: 10 Years LaterRated ★ 4.0
Wet Hot American Summer: First Day of CampRated ★ 4.0- AjinRated ★ 2.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
Great Selection TaxiRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0- Black Butler: Book of CircusRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Atom: The BeginningRated ★ 3.5