Titles you rated
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
Mother!Rated ★ 3.0
ContactRated ★ 4.5
TenetRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
The Skin I Live InRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of KazakhstanRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
Once in a SummerRated ★ 2.5
The MasterRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 1.5
ArrivalRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5