Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Fate/ZeroRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
VagabondRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5- VRated ★ 4.0
VRated ★ 3.5
NCIS: New OrleansRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Friends Season 1Rated ★ 3.0- DEATH NOTERated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
LostRated ★ 2.0
Grey's AnatomyRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 1.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.0
Battlestar Galactica Season 4Rated ★ 3.0