Titles you rated
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
Extremely Loud & Incredibly CloseRated ★ 4.0
Rio 2Rated ★ 4.0
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 4.0
Mulan IIRated ★ 3.5
RobotsRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.5
PredatorsRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
John CarterRated ★ 2.5
A Few Good MenRated ★ 4.5
PrometheusRated ★ 3.0
Green LanternRated ★ 2.5
KikujiroRated ★ 5.0
Penny PinchersRated ★ 3.0
SwordfishRated ★ 3.0