Titles you rated
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.5
Step Up All InRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
The MistRated ★ 3.5
The Plan ManRated ★ 2.5