Titles you rated
Save MeRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
History of a SalarymanRated ★ 5.0
Community Season 1Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
IRISRated ★ 3.0