Titles you rated
InsomniaRated ★ 4.0
Fly Away HomeRated ★ 4.0
PaybackRated ★ 4.0
WaterworldRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
Executive DecisionRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 5.0
To Rome with LoveRated ★ 4.0
Patch AdamsRated ★ 4.0
HindsightRated ★ 1.0
The Invention of LyingRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Apocalypse NowRated ★ 4.0
BackdraftRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
PlatoonRated ★ 4.0
RockyRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0