Titles you rated
From Five To NineRated ★ 4.0
Zettai KareshiRated ★ 1.0- Lucky SevenRated ★ 3.0
- Haken no HinkakuRated ★ 3.0
UnfairRated ★ 4.0
For You in Full BlossomRated ★ 2.0
Buzzer BeatRated ★ 3.0
LIAR GAMERated ★ 3.0
Operation LoveRated ★ 2.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Gokusen Season 2Rated ★ 3.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 2.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
- Dragon ZakuraRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
The Most Difficult Love in the WorldRated ★ 4.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.5