Titles you rated
Christmas in AugustRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
UnbowedRated ★ 1.5
About FamilyRated ★ 3.5
A Cure for WellnessRated ★ 1.5
Public EnemyRated ★ 3.0
Ad AstraRated ★ 3.5
Primal FearRated ★ 3.0
Kramer vs. KramerRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 2.5
The Night OwlRated ★ 3.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
HeroRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 2.5
MidwayRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
ChicagoRated ★ 3.5