Movies
Ratings
775
Eye of the NeedleRated ★ 3.0
QueerRated ★ 3.5
The HiddenRated ★ 3.5
The CircusRated ★ 3.5
Black BookRated ★ 3.5
UgetsuRated ★ 4.0
City LightsRated ★ 3.5
The KidRated ★ 3.5
Red RiverRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 4.0
Early SummerRated ★ 3.5
Early SpringRated ★ 3.0
Mona LisaRated ★ 3.5
One Wild MomentRated ★ 3.0
Blame It on RioRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
The Eagle Has LandedRated ★ 3.5
An EducationRated ★ 3.0
Night of the Living DeadRated ★ 3.5
The TouristRated ★ 3.0