Titles you rated
DisclaimerRated ★ 3.5
Lisey's StoryRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.5
We Are Who We AreRated ★ 2.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Ordeal by InnocenceRated ★ 3.0
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
Skam Season 3Rated ★ 4.0
Skam France Season 3Rated ★ 3.5
HannibalRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0