Titles you rated
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 4.5
Tokyo Ghoul: reRated ★ 4.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.5- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.5