Movies
Ratings
517
While You Were SleepingRated ★ 4.0
UpgradeRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 5.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 1.0
ArrivalRated ★ 4.5
FailanRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Ali & AvaRated ★ 4.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.5
The Conjuring: The Devil Made Me Do ItRated ★ 3.5
Don't ListenRated ★ 4.0
The DiscoveryRated ★ 2.5
In the AislesRated ★ 3.5
FrankRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Hitman: Agent 47Rated ★ 2.5