Titles you rated
Past LivesRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
BallerinaRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
FallRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Righteous TiesRated ★ 2.5
Amazon Bow MasterRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Officer Black BeltRated ★ 2.0
The Banshees of InisherinRated ★ 3.5
SisuRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.5