Titles you rated
Julie & JuliaRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Chicken RunRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
PricelessRated ★ 4.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 2.0
Hwang Jin YiRated ★ 2.5
Funny FaceRated ★ 3.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 2.5
Volcano HighRated ★ 0.5
What Happens in VegasRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.5
AmélieRated ★ 3.5