Movies
Ratings
193
The Zone of InterestRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Sausage PartyRated ★ 3.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
JaneRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
How To Operate A Polaroid CameraRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.5
Errementari: The Blacksmith and the DevilRated ★ 3.0
My WayRated ★ 2.0
A Dangerous WomanRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 0.5
A Moment to RememberRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 0.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
HeritageRated ★ 2.5
Vanilla SkyRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.5