Titles you rated
Wrath of the TitansRated ★ 2.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.0
The 5th ExecutionRated ★ 1.0
Saw IIRated ★ 3.0
The Mask of ZorroRated ★ 5.0
Suspect XRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0
ConfessionsRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 4.0
The ExorcistRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0