Series
Ratings
25
TriggerRated ★ 3.0
New Recruit Season 1Rated ★ 5.0
New Recruit Season 2Rated ★ 5.0
New Recruit Season 3Rated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 1.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
My NameRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 2.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5