Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
EscapeRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.5