Movies
Ratings
187
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.0
Sausage PartyRated ★ 2.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.5
Saw IIRated ★ 0.5
Fifty Shades DarkerRated ★ 2.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 2.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 2.0
Ghost RiderRated ★ 1.5
X-MenRated ★ 2.0
BaywatchRated ★ 2.0
Fifty Shades FreedRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 2.0
Taken 3Rated ★ 0.5
Terminator SalvationRated ★ 1.0
Les MisérablesRated ★ 1.5
SkyscraperRated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.5
BattleshipRated ★ 1.0