Titles you rated
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 1.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Con AirRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 5.0
Wrath of the TitansRated ★ 2.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 5.0