Movies
Ratings
354
LimitlessRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
UndisputedRated ★ 5.0
Death RaceRated ★ 4.0
Shoot 'Em UpRated ★ 5.0
Two Faces of My GirlfriendRated ★ 3.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 3.0
Jackass: The MovieRated ★ 4.0
2009: Lost MemoriesRated ★ 3.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
Flash PointRated ★ 3.0
ZombielandRated ★ 3.0
30 Days of NightRated ★ 5.0
Freaky FridayRated ★ 3.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 5.0