Titles you rated
Darker Than Black: The Black ContractorRated ★ 4.0
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2Rated ★ 4.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 2.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Ranma1/2Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5