Titles you rated
Lie to MeRated ★ 3.5
A Hundred Year LegacyRated ★ 3.0
Feast of the GodsRated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 3.5
Tale of ArangRated ★ 3.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.5
Missing YouRated ★ 2.5
Mischievous KissRated ★ 0.5
On AirRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0