Movies
Ratings
17
The ThievesRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 1.5
WhiplashRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 5.0
Let Me InRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0