Titles you rated
Splash Splash LoveRated ★ 2.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 2.0
Golden TimeRated ★ 3.5- K-ON!Rated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 2.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 2.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 2.0
Nodame CantabileRated ★ 2.5
Woman of DignityRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 2.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.5
High KickRated ★ 2.5
Lucky RomanceRated ★ 2.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 2.0
Sword Art Online IIRated ★ 2.0
Assassination ClassroomRated ★ 2.0