Titles you rated
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
Citizen of a KindRated ★ 4.0
Dog DaysRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 2.5
Hijack 1971Rated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 5.0
Land of HappinessRated ★ 5.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Amazon Bow MasterRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 5.0
Bogota: City of the LostRated ★ 1.5
Big DealRated ★ 4.0
The PactRated ★ 3.5- A Man Who Heals the CityRated ★ 5.0