Titles you rated
Baby ReindeerRated ★ 5.0
MovingRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Honest LivingRated ★ 4.0
Kimchi Cheese SmileRated ★ 4.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 4.0
StandbyRated ★ 4.0
Pure LoveRated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 17Rated ★ 4.0
So Not Worth ItRated ★ 3.5- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 3.5- Dooly the Little DinosaurRated ★ 5.0
Big Bet Season 1Rated ★ 2.5
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
King of DesertRated ★ 5.0
The PenthouseRated ★ 3.5
Hello, Me!Rated ★ 3.0- Madame Jung’s Last WeekRated ★ 4.0