Titles you rated
NotoriousRated ★ 3.0
DamageRated ★ 3.0
The ShamelessRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Holy MotorsRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.0- JAURIM, The WonderlandRated ★ 4.0
EntrapmentRated ★ 2.5
StokerRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0