Titles you rated
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 1.5
Reborn RichRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 5.0
Nevertheless,Rated ★ 3.5
EXchange Season 1Rated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 5.0
Singles' InfernoRated ★ 2.5
HawkeyeRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
My NameRated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 3.0
The PenthouseRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5