Titles you rated
Run All NightRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The Huntsman: Winter's WarRated ★ 2.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The Hurricane HeistRated ★ 3.0
The DeclineRated ★ 2.5
BravenRated ★ 2.5
Sniper: Assassin's EndRated ★ 2.5
The CrewRated ★ 3.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
I Now Pronounce You Chuck & LarryRated ★ 3.5
Mother!Rated ★ 2.5
SicarioRated ★ 4.0
Honest ThiefRated ★ 2.5
What Happened to MondayRated ★ 3.0
PolarRated ★ 3.5
ShaftRated ★ 2.5
Murder MysteryRated ★ 3.0
Safe HouseRated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.0