Titles you rated
Se7enRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.5
PoisonRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.0
The MarvelsRated ★ 2.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 2.5
All About My WifeRated ★ 2.5
Notting HillRated ★ 2.5
Architecture 101Rated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5