Titles you rated
Rear WindowRated ★ 4.0
Dumb and DumberRated ★ 2.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
The Big LebowskiRated ★ 4.0
The Hudsucker ProxyRated ★ 3.0
RushRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 5.0
MunichRated ★ 4.0
Hot FuzzRated ★ 4.0
Triumph of the WillRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 2.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 2.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 2.0
Hollow ManRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 5.0